VAFIS ve spolupráci s JAMU Brno uvádí film „Kalba“:

Na Lubošově chatě se koná bezstarostná víkendová kalba spolužáků a kamarádů. Bezstarostná? Andrea napsala Romanovi, Renata Pepovi, Milan by zase rád něco někomu řekl, Majda do toho chce hrát na kytaru, Majka tančit a holky si myslí, že akce na Lubošově chatě je vlastně fajn. Jenže to by nesměla Andrea napsat Romanovi, Renata Pepovi, Milan by neměl nikomu nic říkat, Majda hrát a Majka tančit, protože těžko říct, co je vlastně na téhle kalbě tak fajn. Nový krátký film Tomáše Koňaříka nahlíží, jak nové formy komunikace (ne)mají vliv na to, zda si lidé nakonec rozumí nebo nerozumí a že v sedmnácti jsou vaše zásadní životní problémy stále ještě spíše k pousmání…

Hrají: Martin Kraus, Majda Tkačíková, Ondřej Brett, Bára Vacková, Štěpán Jelínek, Jana Dolejšová, Václav Trávníček, Lukáš Černoch, Bára Vaculíková, Jakub Šmiřák, Jakub Mikač, Petra Kotulánová, Denisa Sedláčková, Barbora Lavičková.

Scénář, režie, kamera, střih: Tomáš Koňařík, výkonná produkce: Klára Mišunová, producent: Aleš Koňařík, skript: Irina Škaruba, zvuk, světla: Petr Kačírek, kostýmy, masky: Zuzana Pitnerová, rekvizity: Vrtuš Beránková, catering: Majda Lišková.

Film z roku 2008.

Sledujte na Vimeo.com