Blog RTDS

Tento blog má především za úkol představovat tvorbu studentů Ateliéru rozhlasové a televizní dramaturgie a scenáristiky DIFA JAMU. Zde uváděné texty a rozhlasové a audiovizuální pořady vznikly jako součást výuky tohoto oboru a je tedy záhodno na ně pohlížet jako na školní díla.

Dále si tyto stránky kladou za cíl informovat o oboru RTDS v maximální možné šíři: o tvorbě pedagogů i absolventů, o výuce i přijímacích zkouškách, o uskutečňovaných akcích a projektech.

Jakékoli reakce, názory, podněty, doporučení či připomínky uvítáme, a to ať již v komentářích u jednotlivých příspěvků, tak i na adresách uvedených v sekci Kontakty.

Zpět na hlavní stránku

 • Olga Jelečková
  #1 written by Olga Jelečková 9 years ago

  Dobrý den,
  jsem studentka scénografie a chtěla bych zde nabítnout své scénografické služby pro filmovou tvorbu:o). Je to mimo jiné můj úkol pro absolvování předmětu Scénografie TV a filmu, spolupracovat s někým z Ateliéru rozhlasové a televizní dramaturgie a scénáristiky na nějaké filmové tvorbě. Takže se těším, že se někdo ozve:o)

  775 990 902
  xvjeleckovao@ffa.vutbr.cz
  (přikládám web, který je ale z prvního ročníku na malbě na FaVU, kde ve skutečnosti studuji, a to už třetím rokem, tady-na JAMU jsem jakoby na ,,stáži“, na rok)
  nevím…jestli to píšu vůbec do míst kam to patří:o)…snad ano:o)
  http://www.ffa.vutbr.cz/~xvjeleckovao/

  Olga

 • Prosba!!!!
  #2 written by Prosba!!!! 9 years ago

  Ahoj všichni,
  snažně prosím jestli někdo víte, kdo z vás nahrával monodrama Meine liebe Pipsimaus, listopad 2010 nebo z Encounteru 2011, dejte mi prosím vědět! Potřebuji kontakt na někoho , kdo to má nahrané, ráda bych měla kopii. Chci to posílat do divadel, hledám práci:) děkuje moc a zdraví Růžena Dvořáková: 736449252 nebo rumma@seznam.cz

 • mh
  #3 written by mh 9 years ago

  Pokud vím, tak to od nás nikdo nenatáčel. Spíš bych se zkusil zeptat A) někoho z ateliéru ATD, kteří to obvykle dělají (vedoucí zaboj@jamu.cz); B) někoho z týmu loňského Encountru, nejspíš kdo měl na starosti off-program (http://www.encounter.cz/archive/2011/index0b69.html?p=14), C) nebo Michala Kovalčuka, který má na starosti evidenci záznamů (MgA. Michal Kovalčuk – fond umělecké dokumentace – Tel.: 542 592 208 – E-mail: mkovalcuk@jamu.cz)
  m.

 • Comment Feed for this Post
Go to Top